Advanced search
 

Лазерна епіляція - вирішення проблеми небажаного волосся.

Лазерна епіляція — вирішення проблеми небажаного волосся.
На які тільки хитрощі не йшли жінки в усі часи, щоб позбутися від небажаного волосся! Але жоден спосіб не дозволяв вирішити цю проблему радикально. І по нині продовжуються пошуки безпечного та кардинального видалення волосся: електроепіляція, квантова епіляція, біоепіляція тощо. Але “золотим стандартом” на сьогоднішній день вважається саме лазерна епіляція. Щоб отримати більш детальну інформацію про цей вид позбавлення небажаного волосся у Чернівцях, ми звернулись до директора Буковинського центру пластичної та естетичної хірургії, головного лікаря клініки PlastArt Руслана Гуменного. Контакти: Буковинський центр пластичної та естетичної хірургії клініка PlastArt. Адреса: м.Чернівці, вул. Боярка 1-А, тел. 050-374-56-66, (0372)54-72-82.
Керівник центру – головний лікар клініки, член ВАПРЕХ (Всеукраїнської асоціаії пластичних, реконструктивних та естетичних хірургів) Гуменний Руслан Миколайович.

- Руслан Миколайович, поясніть, будь ласка, що ж таке лазерна епіляція?

- Лазерна епіляція – це усунення волосяних фолікул без пошкодження шкіри. Завдяки дії лазера на волосяний фолікул оброблене волосся руйнується, випадає і більше не росте. У світі ця технологія існує і успішно застосовується на практиці більше 20 років. Тепер і в Україні активно використовують цей метод позбавлення небажаного волосся.

- На якому обладнанні Ви працюєте?
- Ми використовуємо в своїй практиці лазерний комплекс Candela GentleYAG/ На сьогоднішній день в світі це найшвидший і найпотужніший довгоімпульсний неодімовий лазер. GentleYAG забезпечує тривалість імпульсу, що варіюється, різні розміри світлової плями, високу частоту проходження імпульсів і високу потужність світлового потоку, який підводиться до місця опромінення. Унікальне поєднання довжини хвилі лазерного випромінювання і технології динамічного охолоджування забезпечує ефективний захист шкіри з різним рівнем меланіну, включаючи засмаглу шкіру, і дозволяє проводити процедуру в комфортних для пацієнта умовах без додаткового обладнання. Таким чином лазер дає можливість зручного цілорічного застосування для будь-яких типів шкіри.
Author Євромісто
01.04.2012
Views: 48

Sections

Information

Photo-ads

Вротничковая розелаpsp 3008 +карта 8 гиг + играПродам гараж

News

Битва Наций 2012 в Хотине

Когда состоится Битва наций в Хотине? Битва наций пройдет...
 

Лазерна епіляція - вирішення проблеми небажаного волосся.

Що ж таке лазерна епіляція? - Лазерна епіляція – це усунення волосяних фолікул без пошкодження шкіри. Завдяки дії лазера на волосяний фолікул оброблене волосся руйнується, випадає і більше не росте. У світі ця технологія існує і успішно застосовується на практиці більше 20 років.
 

VIP advertisements


Продам дом Годилов

Годилов. дом Общая площадь: 180 м2
 

Продам хозяйство на Днестре (Блищадь

Продается хозяйство недалеко от Днестра (Блищадь) на краю буково-березового леса, газ во двор...
 

Беспроводной Wi-Fi ADSL 2/2+ маршрутизатор D-Link DSL-G804V - торг

Беспроводной Wi-Fi ADSL 2/2+ маршрутизатор D-Link DSL-G804V - торг

D-Link DSL-G804V ADSL 2/2+ маршрутизатор и IPSEC PPTP и L2TP VPN-сервер со встроенной беспроводно...
 
цвета кровать любые стан харошиі економия дизтоплива power бензина ділянку земельну забудову котенка розела хорошие отдам руки собачку глибоцький ділянку
You must have JavaScript enabled in your browser to comfort access this site